Tomasz P. Kruk i Kruczki Chemiczne

Kruczki Chemiczne - Program

Krucza Rekrutacja

przygotowanie do matury z chemii - sezon 2022/2023

Kruczki Chemiczne – Dołącz do grona

Rekrutacja do programu
Maturalne Kruczki Chemiczne

Witam Cię serdecznie Maturzysto,

cieszę się, że zgłaszasz się do mnie już teraz. Razem możemy naprawdę wiele zdziałać i zdobyć wymarzony wynik na Twojej maturze z chemii.

Zanim jednak rozpoczniemy współpracę proponuję bezpłatne spotkanie organizacyjne. Podczas tego spotkania ja albo inna osoba z kruczkowego zespołu przedstawi Ci pełen harmonogram zajęć skutecznie przygotowujących do matury 2023, omówi różnice między pakietami oraz udostępni Ci pierwsze materiały do nauki. 

Na rozmowę zapisać możesz się za pomocą kalendarza, wybierając termin i godzinę.

Jak będzie wyglądała rozmowa?

Spotkanie, jak i wszystkie lekcje online, przeprowadzam przez platformę Zoom. Na rozmowie chcemy Ci przedstawić jak wygląda nauka z Kruczkami Chemicznymi, jaki mamy harmonogram spotkań i zawartość pakietów. Zachęcamy do zadawania pytań – chętnie odpowiemy na wszystkie.

Spotkanie nie jest zobowiązujące do dalszej współpracy, więc jeżeli stwierdzisz, że szukasz czegoś innego, to po prostu możesz w dowolnej chwili zrezygnować i nasze drogi się rozejdą.

Spotkanie nie ma też na celu sprawdzenia Twojej wiedzy testem i “kwalifikowania” na zajęcia. Nie ma więc znaczenia na jakim etapie przygotowań do matury jesteś – nasz kurs dedykowany jest dla każdego, zarówno dla ucznia startującego od podstaw, jak i dla weterana maturalnego.

The Ultimate Addons For Elementor

Add a strong one liner supporting the heading above and giving users a reason to click on the button below.

Button Text